Španělské pláže Wanderlust List


Adventurous Kate obsahuje přidružené odkazy. Pokud prostřednictvím těchto odkazů provedete nákup, získávám provizi bez dalších nákladů. Dík!

Sdílejte na Twitteru
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Pinterestu
Sdílet na e -mail

Už nějakou dobu jsem měl pocit, že Španělsko bude zemí, která nejlépe reprezentuje můj rok 2012. Provedl jsem první kontrolu do Španělska v březnu a nyní plánuji mnoho dalších výletů! Je to překvapivě španělský rok.

Zde jsou místa, která bych se nejvíce rád podíval ve Španělsku:

San Sebastian

Možná letos v červenci poprvé navštívím San Sebastian – a je to něco, na co jsem se už nějakou dobu těšil. San Sebastian se nachází v Baskicku, nedaleko Pamplony a běhu býků (proto mohu být brzy v sousedství!).

Pláže San Sebastiana jsou dlouhé, písečné, naprosto nádherné a úžasné pro surfaře i pro opalování. Přidaným bonusem jsou samozřejmě bary PintXOS všude!

Costa Brava

Plánuji se zúčastnit TBEX Europe 2012 v Costa Brava ve Španělsku a předem strávit nějaký čas s kamarády bloggerů. Vypadá to jako perfektní příležitost konečně prozkoumat tento region. Costa Brava je mnohem víc než jen pláže – region se rozprostírá na Pyreneje a jsou zde také města jako Girona a Figueres. Nemluvě o outdoorových aktivitách a kulinářských hotspotech … jak to mohu vědět? Protože se vydali na nejlepší tiskové cesty, které je známo. Je mi líto, že jsem od nich musel letos v květnu odmítnout pozvání.

Costa Brava vypadá naprosto ohromeně – a je to skvělá alternativa k svátkům v Costa del Sol. Určitě si vymýšlím to ztracené odhlášení!

Menorca

Ze všech Baleárských ostrovů si myslím, že Menorca mě nejvíce zaujal – pravděpodobně proto, že je to nejzáhadnější. Ibiza může být ostrovem Crazy Party a Mallorca je hlavně o prázdninách na pláži pro téměř jakýkoli typ cestovatele – ale menorca, kterou mám v mysli, je záhadné, ohromující místo navštěvované cestovateli, plné vápencových útesů, plné vápencových útesů, Jeskyně a tajné pláže. Rád bych se tam dostal – a miloval skutečnost, že v těchto dnech jsou přímé lety z Liverpoolu, mého nejbližšího letiště.

Španělsko je velmi pravděpodobné, že na kartách po zbytek léta, protože objasňuje rušný stav webu DirectLine-Holidays. Doufám, že pláže Španělska jsou pro mě tentokrát připraveny!

Obrázky shora: Kalysee, Brynnavon, Vibragiel

Získejte e -mailové aktualizace od KateNever Miss a příspěvek. Odhlásit se kdykoli!

křestní jméno
Poslední jméno namelast
Váš e -mail s e -mailem
Předložit

Sdílejte na Twitteru
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Pinterestu
Sdílet na e -mail

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *