10 věcí, které byste mohli udělat na výletu JUCY Camper Van na západě USA @jucyworld


, milujeme náš čas ve Spojených státech, nyní, když jsme se spoléhali na dlouhé autobusy, stopy i stejně jako Nespolehlivé cenově dostupné motorky na našich cestách po celé Asii, Jižní Americe a Evropě po dobu tří let jsme svědili, abychom se opět vrátili za volant vlastních aut a nákladních vozidel! Oba jsme řídili v našich domácích zemích i Jonathan, který se používá k řízení na velké vzdálenosti ve Velké Británii s celoživotním snem o přeměně dodávky tak, aby zahrnoval spaní i kuchařské zařízení.

Nedávno na naší cestě kolem Las Vegas jsme měli ochutnávku přesně toho života s pomocí Jucy Tempers, firmy produkované dvěma sourozenci na Novém Zélandu v roce 2001, kteří o 11 let později znovu vytvořili svůj úspěch v specifikacích s 200 dodávkami, které nyní působí na celém San Francisco, Las Vegas a Los Angeles. Jejich úspěch spočívá v románu, flexibilním stylem jejich kombo dodávkových vozů, díky kterému je pocházení silnice v pohodlí a také styl levný, bezrizikový a spontánní výběr pro všechny individuální plánování výletu kolem těchto států.

JUCY RV, kterou jsme si vybrali v Los Angeles, byl převedený Dodge Caravan MPV, s automatickým pohyblivým dveřím na obou stranách, stejně jako do dodávky značné množství plochy pro lezení a také sedí v dodávce, aby obdivoval výhled. Pevné lavičkové sedadlo směřující dopředu v zadní části automobilů a nákladního automobilu dodávaného cestujícího sezení s bezpečnostními pásy pro použití při jízdě a postele se složená do zadního jednání s pohovkou, která se při zaparkování využije. Pod pohovkou bylo nějaké úložiště, spolu s několika vnitřními fungováními, jako baterie pro volný čas s vývodem pro nabíjení všech vašich pomůcek, stejně jako některá vnitřní světla. Interiérový stůl může být vyřazen a odložen, aby se pohovka umožnila složit do manželské postele dobré velikosti. V zadní části jucy RV se zadní poklop otevřel stejně jako vystavení vynikající kuchyně, celkem se zásuvkami, hrncemi, pánvemi, konvicí, plynovými kamna, ledničku a dokonce i pracovní kuchyňský umyvadlo s tekoucí vodou! Pro nás však byla třešnička na dortu „přístřeškem“ střešní spací oddíl, který začíná jen asi 6-8 palců vysoký, zatímco je složen, a poté s použitím kliky dokáže ukončit, rozšiřuje se do plné ložnice pro dva lidi , celkem s žebříkem, aby se tam dostal také! Zkontrolujte toto pozoruhodné video o střeše v akci.

Všechny tyto funkce i výkon vás mohou vést k přesvědčení, že Jucy RV by byl těžký i pomalý, ale s motorem 3,2 litru V6 to skutečně jde, když to chcete, stejně jako 6 rychlostní automatické automatiky s Nastavení ECO Drive naznačuje, že můžete mít rychlost dálnice a také palivové ekonomické klima ve stejnou dobu.

Doufáme, že se v budoucnu podíváme na mnohem více, jako je tento, stejně jako po našich zkušenostech s Jucy, chápeme, že život Camper Van (nebo RV) je absolutně absolutně metodou, jak to udělat! Po uspokojení spousty dalších cestovatelů z karavanů na naší cestě a také slyšet jejich rozmanitost příběhů, právě zde jsou prvních deset našich tipů i jejich, aby vám ukázali!

Obsah

1. Vytvořte ochutnávku vína (bezpečně jízda!)
2. Jděte do lyžování v jezeře Tahoe
3. Zažijte aktivity v jezeře Tahoe
4. Viz Grand Canyon
5. Podívejte se na „Sin City“ – Las Vegas (parkování zdarma!)
6. Ožeňte se (nebo jen předstírat) v Las Vegas
7. Jednodenní výlet do přehrady Hoover
8. Chill out na plážích v Kalifornii
9. Jděte do parků Style
10. Užijte si potěšení z jídla na výletu!

1. Vytvořte ochutnávku vína (bezpečně jízda!)

San Francisco je obvykle hodně populární pro svůj most Golden-Gate, tramvaje stoupající po strmých kopcích a výlety lodí do Alcatrazu, ale je to také brána do senzačních jednotek s kalifornskou bílou vinařskou zemí. Napa Valley je dům na spoustu vinařství, ke kterému rychle přístupný vlak bílého vína, určující motoristé si mohou přestávku od střízlivosti auto parkováním na vlakovém nádraží, aby se mohli potěšit při vzorkování mnoha nabízených vín během dne také Jak při návratu na stanici stojí noc v útulném pohodlí, než pokračujete v metodě příští den. Cesta je navíc také krásná, ale mějte na paměti, že bílé víno, když jdete, nepolkla bílé víno!

2. Jděte do lyžování v jezeře Tahoe

Během chladnějších měsíců se kolem jezera Tahoe otevírá spousta lyžařských středisek s vynikajícími podmínkami a velkým sněhem, zimní silniční výletníci mohou získat přístup k těmto střediskům při jejich vlastní rutinní jízdě se slunnou zimní krajinou. V noci se oblast bzučí s pulzujícími bary, takže pokud váš táborník není tak útulný a dobře izolovaný jako náš Jucy RV, několik lyžařských nápojů Après vás určitě pomůže udržet v teple. Nemusíte záviset na veřejné dopravě a na velkém množství oblasti v dodávce pro všechny vaše vlastní lyžařské nebo snowboardové vybavení, což je snadné, cenově dostupné a stres-nullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *