14 Mnoho fantastických destinací divoké zvěře na světě pro páry


, ať už se chcete podívat na rozlehlé města nebo vaše verze romantiky je útěkem v klíně přírody, cestování je nejlepším receptem na posílení dluhopisů z milovat.

Poté, co uvedl, že neexistuje nic jako kombinace špičkového a divočiny, aby se oživil zájem ztracené vášně. Výsledkem jsme prozkoumali několik nejvyšších destinací pro volně žijící živočichy pro páry, které jistě znovu zapálí vaši okouzlující kreativitu.

Obsah

1. Botswana
2. Namibie
3. Kostarika
4. Srí Lanka
5. Norsko
6. Uganda
7. Kolumbie
8. Jižní Afrika
9. Borneo
10. Fidži
11. Austrálie
12. Tanzanie
13. Zimbabwe
14. Ekvádor

1. Botswana

Páry se často mohou snažit objevit soukromí na útěku na pláži nebo dokonce v podmanivém městě. To je důvod, proč safari do Botswany, rezervované s renomovaným operátorem, jako je – v osobní rezervě může být kromě divokých ambicí reakcí na jejich dobrodružné.

Trávit čas v extravagantním letovisku s noční oblohou jako strop, stejně jako se zdá, že se zdá, že predátoři, stejně jako kořist v pozadí. Když se malíte pro svůj nebeský zážitek, tito majestátní stvoření vám připomínají jejich zlověstnou existenci pod vaším pokojem.

2. Namibie

Ohromující výhledy, velké písečné duny a senzační západky jsou několik z mála okouzlujících věcí, které zažívají v exotické destinaci Namibie. Země je hodnocena mezi nejlepší líbánky na světě, stejně jako z velkého důvodu.

Páry budou mít pouze nezapomenutelnou záležitost v nejlepší směsi pouště i divočiny. Mezi aktivity patří pouštní kempování, pozorování ptáků v Caprivi a také divočině safari v národním parku Etosha.

3. Kostarika

Od raftingu na bílé vodě s sopečným národním parkem až po nalezení mořských zvířat v hloubce oceánu se tropická země Kostariky otevírá stejně jako pár dovolené jako žádný jiný. Než se vracíme zpět do reality, zkuste plovoucí po řece Tarcoles, s mnohem lepší polovinou a pokuste se najít leguany, ještěrky a krokodýly.

4. Srí Lanka

Ostrov může být mnohem lépe srozumitelný pro čaj i vodní sporty, ale Srí Lanka má spoustu národních parků, které vás udržují i vaše oblíbené, které se okupovalo celé dny. Být poměrně cenově dostupnou destinací je nejlepší pro páry cestující po rozpočtu. Buďte připraveni zažít velká stáda slonů a dalších fantastických zvířat, jako je leopard a lepicí medvěd. Země je také birding i hotspot mořského života.

5. Norsko

V ostrém kontrastu se slunečními dny v Asii je zážitek z divoké zvěře v Norsku něco zvláštního. V závislosti na tom, jakou část země, kterou si vyberete navštívit, můžete narazit na takové slavné typy, jako jsou lední medvědi v Svalbardu, Arctic Fox na severu, stejně jako rozkošné puffiny v moři u severního pobřeží. Vhodná lístek na okouzlující výlet však před cestou zde máte vhodnou bundu v zimě.

6. Uganda

Jakmile uspokojíte podmanivé místní obyvatele Ugandy a zažijete jeho osvěžující prostředí, pochopíte, že je specifické zapálit plamen jakéhokoli druhu vztahu. Představte si, jak se dívá na stříbrné back v očích, když váš partner spojuje ruku v potěšení po vaší straně.

Nebo žena vašeho života může mít obtížný čas, aby se zkontrolovala mimořádné typy ptáků v listovém prostředí a také ji vedete, aby vše stojí za to.

7. Kolumbie

Cloudové džungle Kolumbie jsou uvedeny jako dům s téměř 2000 druhy ptáků, což z něj činí nejlepší místo pro vidět tyto opeřené zázraky. Pokud chcete do vašeho vztahu vložit nějaké latinskoamerické nadšení, zabalte své dalekohled a vydejte se do této zajímavé země. Přidanými atrakcemi mohou být lenochové medvědi, Tapirové nebo dokonce nepolapitelný Jaguar. Také můžete jít na mimořádnou plachetnici přímo z Panamy.

8. Jižní Afrika

Jakmile jste byli smeteni s romantikou Kapského Města, vezměte svého partnera na safari džungle. Země se vlastně hemží divokými zvířaty a také to poskytne oba nejlepší možnost vidět obrovské pět zezadu safari vozidla. Strávit noc v rustikálním ubytování a také potěšením v okouzlujícím setkání s pasoucím se slonem ve chvílích samoty v pastvinách Savannah.

9. Borneo

Výlet do Borneo může poskytnout vynikající zážitky z divočiny ve specifikaci Sabah. Počínaje senzačním MT Kinabalu můžete vy dva strávit několik dní kontrolou vynikajícího prostředí národního parku MT Kinabalu. Létejte na východ do Sandakanu a podnikněte výlet lodí na řece Kinabatangan v prostředí orangutanů, slonů i opic.

10. Fidži

Bohaté ekologické ostrovy Fidži patří mezi nejsmyslanější na světě, s krajinou přímo z filmové sady.Ti, kteří se snaží najít okouzlující útěky, s twist of Adventure, musí zamířit do Pacific Harbour, aby se ponořili se žraloky útesu, citronovými žraloky a dokonce i příležitostným žralokem tygra.

11. Austrálie

Národní park Uluru Kata Tjuta ve střední Austrálii používá pro páry na míru na míru na míru. Užijte si potěšení z nezapomenutelných sluncí, speciální safari k prohlížení skalních útvarů během dne a v noci se potěší v Crystal Remove Star Aeaking a sedí na duně v táboře daleko od civilizace.

Život mezi geologickými formacemi je prosperující sousedství ptáků, zvířat i plazů. Udělejte si brzy ranní procházku a navštivte dingos, červené klokany, stejně jako Mala.

12. Tanzanie

Pokud jste párem milující volně žijící zvířata, prostě si nemůžete nechat ujít možnost strávit vysoce kvalitní čas v Serengeti během vynikající migrace na pakoně. S malebným Indickým oceánem na krátkou vzdálenost odtud může vytvořit vynikající pláž i kombinaci safari, kterou si můžete vyzkoušet.

Sezóna sucha od června do října je nejlepší čas na to, aby si jídelní stůl stanovil vodní díru a také se potěšil v krásných okamžicích s vaší mnohem lepší polovinou.

13. Zimbabwe

Zimbabwe je země chápaná pro obrovskou hru a je také vynikající volbou pro partnery, kteří se snaží najít nějaké zkušenosti v trochu samoty. V okolí jezera Karina je spousta fantastických oblastí, největšího umělého vodního útvaru na světě, které používá nejlepší výhled na volně žijící zvířata i vodu. Procházejte spolu pěšky na safari nebo trávte čas interakcí s místními obyvateli za fantastický zážitek z lepení.

14. Ekvádor

Ostrovní řetězec Galapágů, který je chráněn před světem po staletí, se uvádí, že planeta je spousta fantastických zvěřinec. Obalte svého partnera tím, že ukazuje tučňáky, leguány, gigantické želvy, modré kozy a spoustu dalších zvláštních druhů. Ostrovy slouží jako inspirativní cíl pro páry, které mají rádi přírodu v atmosféře, která používá nedotčenou přirozenou přitažlivost a několik nejvzácnějších odrůd volně žijících živočichů.

Kdy jste naposledy i váš zvláštní vzali čas na výlet? Správně se uvádí, že porozumíte svému partnerovi mnohem lépe poté, co jste cestovali do společnosti všech ostatních. Po celém světě existuje spousta rozmanitých oblastí volně žijících živočichů, které si zkontrolují, který slib vyvolávání mnoha vzpomínek, díky nimž budete nejen podzim hlouběji jako u vašeho partnera, avšak s přitažlivostí přírody.

Jste na Pinterestu? Připněte je!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *