Návštěva Thrace Region – Skrytý drahokam krůt @goturkukkeyuk


Návštěvníci Turecka jsou obvykle přitahováni k záhadné východní přitažlivosti Istanbulu, nádherné krajiny Cappadokie s jeho balónem identifikovaný Teplé vody Středomoří i v Egejských mořích, ale tyto krásné rozptýlení východu je odtahují od toho, co má být objeveno na Západě. Thrace je poměrně neobjevenou stránkou Turecka, s tím, co je co nabídnout z hlediska bohaté kultury, živé historie a zavedení budoucnosti.

Navštivte Thrace – Rolling Hills i vinice

Další články, které si můžete přečíst:

20 nejlepších věcí, které můžete vystupovat v Istanbulu, Turecko [s navrhovanými zájezdy]

Seznam nejlepších špičkových hotelů v Turecku

Seznam nejlepších hostelů v Turecku

Istanbul, Turecko znovu? 7 důvodů, proč se stále vracíme @inflowtravel #tkMoMents

Průvodce cestováním pro kutily zkontrolujte historickou krůtu

Byli jsme pozváni do Turecko Thrace v Turecku společností Trakya Advancement Company a také se podívat na Turecko, abychom si prohlédli oblast, zjistili, co je tak zvláštním, a také zažijte, co nabízí.

Pokud je Istanbul mostem mezi Evropou a Asií, je poslední částí cesty ve skutečnosti pár kroků od jedné kontinentální desky k druhému, pak Thrace (Trakya v turečtině). Šíření na západ z dlouhého úzkého kusu bohaté ekologické půdy, poté se rozšiřuje ven a spojuje Turecko s Řeckem, Bulharskem i dále se zbytkem Evropy.

Tato mystická oblast, která odděluje černá i Egejská moře, byla domem pro vynikající řecké bohy, bohyně a také byla zkušenostmi se zvýšením a podzim mocných civilizací, včetně kmenových thraciánů, Římanů, germánských kmenů a také Osmanští Turci, produkující mramor kultury a historie trvající mnohem více než dva tisíce let. Na rozdíl od suchších oblastí Turecka na východ je Thrace ekologickou půdou, s pečlivě zvlněnými kopci, úrodnou zemědělskou půdou, hustými lesy a vinicemi. Za týden se zde můžete cítit, jako byste cestovali s Francií, Itálií, Anglií i Kanadou! Až příště opustíte Istanbul, přemýšlejte o tom, že míří na západ, místo východu.

Starověká mytologie vypráví o bohyni, zvané Semele, která nakonec očekávala Bůh Zeuse a rozhněval svou žárlivou manželku, která ji vzala a spálila. Z popela rostla extrémně první vinná réva a samozřejmě, víno! Butik, vinice pro domácnost vytvářejí krásná vína, téměř všechna nikdy neopustí Turecko.

Obsah

Naše cesta přes Thrace
1. den v Thrace – čajové domy i vinice
Den 2 v Thrace – Edirne
Den 3 v Thrace – jeskyně Kirklarelli

Naše cesta přes Thrace

1. den v Thrace – čajové domy i vinice

Když jsme se probudili brzy, opustili jsme hotel a také jsme cestovali na vinice s blízkými Barbare Vinicemi na luxusní tureckou snídani. Terasa restaurace tohoto regionálního vinice a vinařství sedí mezi pečlivě zvlněnými kopci, kobercemi s vinnou révou naloženými hrozny a také přehlížená vynikajícími posvátnými horami Ganos, kde je vynikajícím bohem Zeuse, aby vzal obrovský, singl, krok z jedné výšky do druhé.

Čerstvý, křupavý bílý chléb, čistý přírodní med, domácí džemy, olivy a regionální sýry byly nejlepším a čerstvým doprovodem k okolí.

Navštivte Thrace – Tradiční turecká snídaně

I když to bylo trochu brzy na ochutnávku plného bílého vína, vyzkoušeli jsme trochu sklenici, která byla měkká, ovocná a velmi jednoduchá pití v devět hodin ráno! V podzemí kamenného sklepy bylo bílé víno drženo ve standardních dubových sudech spolu s řadami špinavých lahví a čekalo na svůj čas.

Navštivte Thrace – Barbare na snídani!

Navštivte Thrace – Barbare Vineyards

Z vinice jsme jeli navíc do krajiny, až do hor do malé regionální vesnice zvané Jenikoy, Ucmakdere, která byla dříve součástí celé sítě prosperujících vesnic produkujících víno v této oblasti, ale v průběhu let podlehla k modernitě, ztráta své mladé populace na svůdný tah měst. Šli jsme do regionální čajovny nebo kıraathanu, abychom uspokojili několik regionálních chlapa stále tady. Měkký obličej starší chlap seděl ve skupinách, pil čaj a hraje si domino i backgammon, sotva mluvil ke všem ostatním, jen tiše míjel čas. Řekli nám, že vesnice se změnila na nejhorší a každý den ztratila mnohem více svého života i vitality.

Navštivte Thrace – turecký čajovna

Jeden uvedl, že několik zbývajících obyvatel mladších šedesáti let je organizováno, aby opustili v souladu s rokem. Počet prázdných, rozpadajících se domů rozptýlených kolem, s ochabnými střechami a poškozenými okny pouze navíc posílily nepříjemný pocit, že tato vesnice může být městem duchů o něco více než rok. Howevnullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *