Už vás nebaví otevírat dveře rukama? Vyzkoušejte otvírák dveří bez dotyku a multi-tool


Nedávno jsem dostal hookey, otvírák dveří bez dotyku a multi-tool. Byl jsem docela opatrný ohledně věcí, kterých se dotýkám během Covid-19, stejně jako dotykové dveře a dotykové klávesnice, když provedu nákup, jsou pro mě dvě „horká místa“, kterým se snažím vyhnout. Tento nástroj usnadňuje zabránění využití mých rukou pro oba, stejně jako jsem zjistil, že ho využívám mnohem častěji, než jsem věřil, že ano.

Hookey je malý i lehký, ale vyroben z extrémně robustní mosazné. Zahrnuje okraj pro otevření tlačících dveří, háček pro otevření dveří tahu, tlačítko tlačítko, bod stylusu a otvírák lahve. Rychle se připojí k kroužku na klíče.

Použil jsem to pro otevření všech typů dveří, včetně dveří obrazovky mého souseda, když jsem na ni šel zkontrolovat. Použil jsem ji k otevření chladiče mléka v obchodě s potravinami a chladič piva na komunitním trhu. Použil jsem ji k stisknutí tlačítek výtahu a také k stisknutí tlačítka přechod pro chodce. Jsou vyrobeny a také distribuovány ve Spojených státech a jsou také docela levné za 15 USD za jednu, 25 $ za dva a 48 USD za čtyři.

Příbuzný

Michiganský dědický park v Hiltově Landingopenu pro veřejnost 6. června jsme začátkem tohoto týdne navštívili Michiganský dědický park v Hiltově přistání. Nejnovější historické místo je přidruženo k Lakeshore Museum Center, již nějakou dobu v budově. Sezónní přitažlivost (zařízení je v současné době otevřeno v červnu s říjnem), návštěvníci Michiganova dědictví…
22. června 2015 v „Historie a památky“

Tři restaurace přátelské k dětem v Door County, Wisconsindoor County, Wisconsin není nic jiného než Mekka pro potraviny. Od oceněných vinařství až po rybí vaření, večerní kluby, pekárny a bistra, to, co neobjevíte ve Wisconsinově vážené dovolené, je hojnost běžných jídelních míst.
30. června 2011 v „Food & Drink“

Restaurace na poloostrově Long Beach, pokud jste si prohlédli naše nejnovější publikaci 10 metod, abyste si užili poloostrov Washington Long Beach, budete si všimnout, že se nám líbilo, že jsme objevili roh země, které v průmyslových i řetězových zařízeních potěšily. Totéž platí pro restaurace a také pro 28 kilometrový dlouhý úsek půdy. běžně zmiňováno jako…
20. srpna 2015 v „Feed Me“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *