10 nejlepších věcí, které můžete hrát na Ibize ve Španělsku [s navrhovanými zájezdy]


, plánujete brzy cestovat do Ibiza ve Španělsku? Podívejte se na naše návrhy níže o věcech, které je třeba hrát na Ibize, s navrhovanými zájezdy!

Foto: Pilar Camacho Álvarez na Unsplash
Souostroví Španělska nalezené ve Středozemním moři, Ibiza je součástí Baleárských ostrovů. Vzhledem k jeho rušnému nočnímu životu je navštěvován turisty, kteří se rádi párty. Nicméně žádné obavy, pokud jste typ, který upřednostňuje klid i klidnou dovolenou, má Ibiza také klidné vesnice a fantastické pláže, které vám nabídnou klid, po kterém toužíte. Podívejte se na mnohem více z těchto míst čtením našeho krátkého průvodce o Ibize ve Španělsku.

Další články, které si můžete přečíst:

Víkend ve Vigo, Španělsko: Jak přesně strávit 3 dny ve Vigo, Španělsko

15 nejlepších věcí, které můžete hrát v Tenerife, Španělsko

15 nejlepších věcí, které můžete hrát v Santiagu ve Španělsku

Víkend v Benidormu, Španělsko: Jak přesně strávit 3 dny v Benidormu ve Španělsku

Jak požádat o španělské schengenské vízum s Passourtem Filipín

Obsah

Seznam nejlepších věcí, které můžete hrát v Ibize, Španělsko1. Es Vedra
2. Dalt Vila
3. Sa Caleta
4. Playa Cala Salada
5. Ushuaia Ibiza Beach Club
6. Cala Comte
7. Cala Bassa
8. Castell de eivissa
9. Cala Saladeta
10. Puig de Missa

Kde zůstat v Ibize, Špainbudget Hotel
Luxusní hotel

Jak jít na Ibizu, Španělsko z Londýna

Seznam nejlepších věcí, které můžete hrát v Ibize ve Španělsku

1. Es Vedra

Foto Adrien XPLR na Unsplash
Je nemožné jít na Ibizu a také jít na toto místo. Es Vedra by měla být viděna svými vlastními očima, abyste si mohli prohlédnout emoce, které tato podívaná na přírodu vyjadřuje. Je to malý ostrov se specifickým tvarem. Prohlížení západu slunce od Es Vedra je fantastický zážitek!

Navrhované turné: Ibiza: Najděte es Vedrà a také Formentera

2. Dalt Vila

Foto: Ingolf CC od 2.0
Rozkošné bitové staré město s několika malými restauracemi a také velmi dobrým výhledem na vrchol. Je na kopci a také se dostanete pěšky. Zahájení ve Vara de Rey trvá asi 45 minut a rychle procházka po malých klikatých ulicích. Na cestě objevíte četné fascinující budovy, malé obchody, kavárny a restaurace. Domov DALT Vacation je absolutně a měl byste, pokud jste na Ibize.

Navrhované turné: Ibiza Town Personal Sightseeing Trip by Bike

3. Sa Caleta

Foto: Ivar Abrahamsen CC By-SA 2.0
Samotná pláž není tak pozoruhodná, ale krajina produkovaná červenou skalní stěnou je řada metrů vysoko, které běží podél celého obvodu, je opravdu nápadná. Pohled shora s kontrastem produkovaným mezi barvami hornin a také z moře není nic úžasného. Restaurace právě zde se doporučuje, můžete mít ty nejlepší čerstvé ryby i další mořské plody!

Navrhovaná prohlídka: Ibiza: Hidden Island Highlights Self-Drive s průvodcem

4. Playa Cala Salada

Foto od Travelbusy.com CC od 2.0
Jedna z nejkrásnějších pláží na Ibize, má krystalickou odstraňování vody i jemného písku. Bohužel, pláž není extrémně široká, protože se rychle přeplňuje. Pohled odtamtud to však všechno nahradí!

5. Ushuaia Ibiza Beach Club

Fantastické umístění pro fantastické večírky! Ushuaia Ibiza se transformuje večer a přináší zajímavou i hlasitou párty. Nápoje jsou poměrně vysoké, i když však jsou pochopitelné pro takové události. Pro ty, kteří jdou na Ibizu, si nelze nechat ujít existenci jednoho z fantastických večerů, které jsou zde organizovány.

6. Cala Comte

Foto od Juantiagues CC By-SA 2.0
Nepochybně mezi 10 nejlepšími plážemi ostrova. Pláž je rozdělena útesem, na jehož vrcholu existuje barová restaurant. Pláže nejsou prostorné, rychle se přetíže, ale moře je nádherné a západ slunce odpoledne dělá ještě mnohem velkolepějším. Určitě stojí za návštěvu.

Navrhovaná prohlídka: Ibiza: Plavba v domácnosti s obědem

7. Cala Bassa

Foto: Eduardo Pitt CC By-SA 2.0
Užijte si odvíjení na jedné z nejkrásnějších pláží na Ibize. Cala Bassa je velmi dobrá pláž s barem, restaurací, obchody, palubními plochami a parkováním. Ať už u domácnosti nebo kamarádů je to ideální místo pro strávení fantastického dne!

Navrhované turné: Z Ibiza: Beach Hopping a také pádlová plavba s nápoji

8. Castell de eivissa

Foto od Jose Antonio Moreno Monge CC by-SA 2.0
Historie tohoto impozantního hradu s ohromujícím výhledem v současném i nekonvenčním městě je dostatečný důvod k tomu, aby sem šel. Hlasování na hrad je však trochu náročné. Je to však fantastický zážitek, který se prochází s úzkými, malebnými ulicemi, které si užívají nádherných květin na převážně obílených domácích fasádách.

9. Cala Saladeta

Cala Saladeta je jen pár minut od Cala Salada, má poměrně krátkou cestu, ale musíte být opatrní. Navrhuje se tam jít brzy, protože pláž je velmi malá jako Wnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *