Všechno, co vyžadujete pochopit o BIR memorandu pro internetové prodejce i na volné noze


. Tehdy se objevil. Vzhledem k tomu, že pandemie, pobytu nebo práce z domácích politik, zvyšuje mnoho internetových služeb – prodej potravin, zboží nebo služeb. BIR pozoroval a nakonec o tom poskytl poznámku. Zde je vše, co vyžadujete pochopit o BIR Memo for Internet Sellers i na volné noze.

Prasknout
Zdanění naznačuje „pravomoc nebo naznačuje panovníka s jeho orgánem pro výrobu zákonů, zvyšuje příjmy k upravení potřebných nákladů vlády“. Dahil Marami na Tayong stojí kvůli pandemii v Dag-dag na Utang Sat World Bank, BIR hledal náznaky, že získá mnohem více příjmů z interiéru. Od hindských daní SILA Pwede Mag-Zpřízená daně, Nakita Nila Yung Mga na internetových prodejcích a na volné noze Na Patok Ngayon. Upřímně řečeno, nemohu je skutečně obviňovat, protože země potřebuje peníze i daně; Doufejme, že to neukradne krokodýli a podvodníky, které jsou však použity pro pracovní místa, jako je zlepšení zdraví a wellness systému nebo pro vzdělávání.

Další články, které si můžete přečíst:

Jak se filipínští digitální nomádi nebo na internetu mohou zaregistrovat do BIR a také platit daně

Jak získat clearance NBI na internetu [průvodce registrací na internetu pro NBI]

Platný průvodce ID Filipíny – přesně jak požádat o filipínské poštovní ID

40+ webových stránek k objevování úkolů digitálního nomádu – Pracujte kdekoli chcete

Krok za krokem průvodce, jak přesně platit daně BIR na internetu na Filipínách

Obsah

Pro koho je memoranda BIR?
Co požadujete dělat?
Pokyny pro registraci BIR
Uzávěrka
dodatečné informace

Pro koho je memoranda BIR?

Fotografie z BIR webu

Fotografie z BIR webu

Zisk Memorandum kruhový č. 60-2020 je pro osoby provádějící služby a také vydělávající výdělky jakýmkoli způsobem nebo formou. Konkrétně ti, kteří mají digitální transakce, jako jsou MGA na internetových prodejcích nebo prodejcích, nezávislých, (jako jsou učitelé internetu, online asistenti atd.), Ani splácení brány, jako je Gcash nebo DragonPay, musí platit daně.

V právních předpisech je vše, co uděláte, a/nebo služba je zdanitelná. Avšak vzhledem k tomu, že Wala Naman ukládá nebo kanceláře Ang MGA na internetových prodejcích i na volné noze, Di Yan Makikita během mapování daní. Mimochodem mapováním daní je Yung Pupunta Mga Taga-bir sa lugar nyo na mag.Inspect If NagComply Ba Kayo, registrovaný v BIR, Ad Ad Ang Books, ATBP. Pag-alam ng tao pupunta ang bir, marami ding nag-sisira na tindahan kasi malaki yung tresty, pokud di-magcompley jako php 10k nebo 20k.

BIR nemůže opravdu najít Saan Storage nebo Bahay Nyo, pokud Isa-Isahin Nila Yung stránky SA Facebook v obchodech SA SHOPEE nebo LAZADA. Je to jako kontakt nás, abyste prosím zaregistrovali vaši službu a zaplatili daně.

Co požadujete dělat?

Zaregistrujte své podnikání

Vydávat prodejní fakturu nebo oficiální příjmy pro klienty nebo zákazníky

Mít knihy z účtů a záznamy o vaší službě transakce

Zadržovat daně

Daňová přiznání souboru (obvykle Yung Binabayaran je část i daň z výnosů, která je podána každé čtvrtletí i ročně)

Platit daně včas

Pokyny pro registraci BIR

Nejprve budete vyžadovat, abyste měli cín (identifikační číslo daně)

Pokud ji již máte, můžete zaregistrovat svou službu v RDO (Regionální okresní kancelář) Kung Saan Yung Fyzikální obchod Nyo Pokud Wala Kang fyzický obchod, pak Yung Saan Ka Nakatira nebo Residence

Zkontrolujte tuto příručku o tom, jak přesně se zaregistrovat v BIR a datech v BIR.

Uzávěrka

Uzávěrka pro registraci a podání daní je 31. července 2020. Pokud je to za tímto, můžete se zabývat sankcemi … Vezměte prosím na vědomí, že sankce za pozdní podání je alespoň 1 000 Php plus může úrok nebo příplatek PA.

dodatečné informace

Pro čistě samostatně výdělečně činné osoby a/nebo odborníky s příjmy, které jsou menší než 3M PHP-můžete si vybrat mezi sazbou daně z postgraduálního výdělku nebo 8% IT sazbou

Daň z odstupňované výdělky – využívá daňovou tabulku. Rovněž však zaplatíte 3% porci daně z vašich hrubých příjmů nebo čtvrtletního prodeje

U 8% paušální sazby nebudete vyžadovat údaje o dani 3% pouze daň z výdělku, pokud jste čistě odborníkem nebo výdělkem služby (bez platby nebo Sweldo), je splatná daň z 8% z přebytku 250 000

(Brzy vytvoříme příspěvek, na kterém je mnohem lepší absolvent nebo 8% daň z výdělků)

Pokud máte výdělky na webu pod 250 000 Php ročně (nebo 20 8333 Php měsíčně) – splatná daň z výnosů je nulová, takže se nemusíte bát se zaregistrovat

Podávání a placení daní je výhodné, pokud chcete požádat o žádosti o víza, protože budete předat důkaz o výdělcích a také daň z výdělkůns

Kung Young Service Mo je Hingi Pang.Matagalan (yung několik měsíců Lang Dahil SA karanténa), je mnohem lepší se nezaregistrovat, zejména pokud nedosáhnete PHP 250K. Ang Hirap ng Service Uzavření-Vyplňovací formulář Ka sa, předložte vám mo Yung Cor, kniha účtů po dobu 3 let, využívána, stejně jako nevyužité oficiální příjmy atd. NAKAKA-LOKA YAN Kaysa otevírá NG podnikání. Navíc, pokud di mo i.close, vyžadujete daňové přiznání k datu, dokud to neučiníte. Kahit Zero, Data Ka.

Kelly Sikkema
To je to, co požadujete porozumět o memorandu BIR pro internetové prodejce i na volné noze. Pokud chcete přesně pochopit, jak se registrovat, můžete si tento článek zkontrolovat. Můžete také platit na internetu a také zabránit ve frontě v bankách s (přečtěte si toto.) Pokud máte otázky, cítím se bezplatný, abych se mě zeptal, zkusím to nejlepší odpovědět na vaše otázky!

Jste na Pinterestu? Připněte je!

O spisovateli

Hej, jsem Lyza! Kdy jsem byl člověk, který si právě představil, že jde na místa „jednoho dne“, ale rozhodl se jít po mých snech. Moje první cestování do zahraničí bylo v Japonsku, Solo, minulý rok 2018, stejně jako od té doby padl jako na cestě. Snažím se každý rok chodit do 10 zemí, než se na Filipíny dostanu do 10 zemí. Kromě cestování rád organizuje výlety, fotografii, čtení a také na základě nových přátel. Dodržujte moje dobrodružství s mým Instagramem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *