Platit to dopředu v Portugalsku


Adventurous Kate se skládá z přidružených odkazů. Pokud provedete nákup s těmito odkazy, udělám vám kompenzaci bez dalších výdajů. Dík!

Sdílejte na Twitteru
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Pinterestu
Sdílejte na e -mail

Byl jsem na vlakovém nádraží v Santa Clara E Velha v Portugalsku a čekal jsem na vlak třikrát denně, aby mě odvezl do města Faro, kde jsem chytil autobus do Španělska. Právě jsem strávil tři nádherné dny v Quinta do Barranco da Estrada – mnohem lépe chápaný jako „ráj v Portugalsku“.

Jaké to bylo? Jednoduše fantastické. Jméno není žádným ponorem – v Portugalsku není o nic lepšího umístění, které by se mohlo kopnout a odvracet se v velkolepém přirozeném prostředí. Ale brzy o Quintě budete slyšet mnohem víc.

Během mého pobytu v Quintě jsem musel porozumět dvěma hostům mnohem lépe – pár z Velké Británie. Jeden z nich strávil před dvaceti lety dva roky backpacking the World, včetně celého roku ve Spojených státech.

Jak si dokážete představit, měli jsme skvělé nabídky, o kterých jsme mluvili! Slyšení o dnech backpackingu před zajímavým webem – byl by tak nadšený, že by získal dopisy z domova a vychutnal si všechny detaily života v Velké Británii. Když jsem přesně viděl, jak moc se o mě obává mé domácnosti, nemůžu si představit, jak těžké je, aby jeho domácnost měla tak trochu kontakt.

Zatímco jeho cesty nebyly zdaleka elegantní-žádná metoda nezůstala v pařížských bytech (klikněte sem pro ty nejlepší nabídky) nebo špičkové hotely, ale udělal to dobře. Tehdy byste mohli dělat bláznivé věci – jako si rezervovat lístek Amtrak pro jakýkoli typ náhodné cesty v USA za nízkou stanovenou cenu. El Paso do Seattlu? Proč ne!

Rovněž jsme obchodovali s příběhy jihovýchodní Asie. Před dvaceti lety byly Kambodža i Vietnam uzavřeny pro cizince a Thajsko bylo poněkud drsné v metodě, kterou je dnes Laos. Neslyšel o Koh Changovi, stejně jako bych nebyl šokován, kdyby tehdy nebyl pro cestovní ruch vůbec ustanoven.

Můj dobrý přítel batůžkáře a jeho druhá polovina se mě týkala vidět na vlakovém nádraží – stejně jako pak mi vyprávěl příběh z před dvěma desetiletími.

Byl ve Spojených státech, ve vlaku směřujícím na východní pobřeží a začal mluvit se starší ženou, která sedí vedle něj. Poté, co jí řekl o svých cestách, byla efuzivní s chválou. “Líbí se mi, co děláte,” řekla. A ona mu poskytla pět dolarů s jedním pokynem: „Zaplaťte to dopředu.“

Flash dopředu do roku 2012.

“Čekal jsem, až to po celou tu dobu zaplatím,” řekl. “A chápu, že máš svou technologii, ale …” zasunul do mé kabelky 20 eur. “Jsem si jistý, že došlo k velké inflaci vzhledem k tomu.” Chci jen, abyste pochopili, že se mi líbí, co děláte. “

Jak skvělé to bylo?

Věřím v to, že to vyplácím dopředu. Měl jsem štěstí, že jsem po loňském roce získal laskavé dary od svých návštěvníků po lodě, a také jsem to platil dopředu cestujícím v požadavku vzhledem k tomu, počínaje mými lodimi. Do dnešního dne, pokud uspokojím cestovatele, který má těžký čas s penězi, pomáhám. Trochu nebo hodně.

Těchto 20 eur se liší. Budou placeni dopředu – s inflací – cestovateli, který mě skutečně ovlivňuje. Dívám se dopředu na uspokojení této osoby.

Získejte e -mailové aktualizace od KateNever Miss a příspěvek. Odhlásit se kdykoli!

křestní jméno
Poslední jméno namelast
Váš e -mail s e -mailem
Předložit

Sdílejte na Twitteru
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Pinterestu
Sdílejte na e -mail

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *