Devět vynikajících geocachingových knih


, stejně jako spousta dalších nejmodernějších koníčků, je Geocaching něco, co vám mnohem lépe na to mnohem víc, co děláte. Pohřben pod třemi stopami sněhu ve Wisconsinu letos v zimě jsem se stočil před naším plynovým krbem s těmito devíti knihami o geocachingu. Zvláštní svým vlastním způsobem jsou některé základní, jiné jsou pokročilé, některé zdůrazňují sociální prvek sportu, zatímco jiní se soustředí na technologii. Stojí za to, aby se ve vaší regionální knihovně nebo umístění ve vaší sbírce domu, zde je moje zkrácená recenze:

Štěstí geocachingu: přesně jak objevit zdraví, štěstí a inovativní energii s lovem pokladů po celém světě
Paul i Dana Gillin, Quill Motorist Books

Paul a Dana Gillin, který autorem další polovina i další poločas geocachingový tým, se skládají o tom, proč musí člověk zaujmout geocaching (s některými, kde, co, kdy, a přesně jak se mísí pro velkou míru). Gillins, který představil obrázky a příběhy z celého světa, zachytil lidský prvek geocachingu (můj osobní dobrý přítel má tetování cestovní chyby, jako ten, který vystupoval na stránce Druhou). Od profilů Geocacher, sociálních setkání, až po nezapomenutelná nálezy, přepněte na poslední stránku a zkontrolujte autory. Kdo z nás nemůže spojit tuto poslední větu v knize: „Udělali co nejvíce chyb, kterou Geocacher může udělat, ale stále se jako hra.“ Zabraňte zpětnému pohledu a zkontrolujte tuto knihu.

Venkovní navigace s GPS, 3. vydání
Stephen W. Hinch, Wilderness Press

V souladu s jeho jménem je vnější navigace právě to. V roce 2011 bylo vydání z roku 2011 aktualizováno, aby zůstalo přítomno s nejnovějším pokrokem v technologii GPS. Inovace, která není mým silným bodem (měl bych ve formě ideální ve ztracené kolonii Roanoke), jsem tuto knihu požádal zvláště s pokročilým terénem a také na problém. Poškozeno do čtyř částí (od základní navigace po zotavení z katastrofy a také co nejlépe z vašich GPS), je nejpravděpodobnější zpracovat informace s informacemi s kávou s pravidelnou pevností a inovacemi v ruce. Podívejte se na sekce v této knize, kde máte silný signál GPS (z vašeho dvorku nebo záda čtyřicet, Hinch podporuje v této aplikaci skutečný život).

Série Life Boy, pojďme geocaching
John McKinney, DK Readers

Není také potěšeno, že jsme vešli do regionálního obchodu s chlapci (samozřejmě děti v závěsu), jsme noví majitelé Let’s Go Geocaching v sérii Boy’s Life. Můj geocaching dobrý přítel (který je náhodou vůdcem vojáků), dovolte mi půjčit si tuto příručku, když jsem se poprvé dostal do geocachingu. Na úrovni tři a ve 20 bodových písmech nebudete vyžadovat slovník nebo bi-fokální, abyste se dostali se čtyřiceti stránkami. Přitažlivost této příručky (kromě toho, že ji využívá k vytvoření geocachingového odznaku), je toto: zkontroloval jej, stejně jako pochopíte, proč lidé geocache. Půjčujte to svému příteli, vaší matce nebo dokonce vašemu spolupracovníkovi a pak se zeptejte, kdy chtějí jít ven (sakra, dokonce jim pomozte překročit ulici a udržet zásluhy přicházející).

Průvodce celkem idiotů po geocachingu, druhé vydání
Editoři a personál Geocaching.com, Penguin Group USA

Přísavka pro knihy zaměřené na „idioty“ i na „figuríny“, zkontroloval jsem tuto knihu Cover-to Cover a také jsem ji poskytl mnohem úplnější hodnocení na výletech pro domácnosti. Tato kniha, napsaná editory a personál Geocaching.com, je skutečně nákupem „bez vůně“ pro začátečníky i středně pokročilé geocachers. Moje preferovaná sekce, která představuje koncept geocachingu na moudrých telefonech, je i nadále přesně to, jak nevypadat divně v kapitole 6, geocachingových nápadů a triků.

Boxcar Children: The Box, který si užívá nalezené
Gertrude Chandler Warner, Albert Whitman & Company

Pokuta. Přiznám se, že si přečtu knihu Boxcar Kids ve věku 33 let, ale teprve proto, že můj předškolák ztratil zájem a také jsem si přál pochopit, kdo bere kladivo Edovy mezipaměti, a také proč Zeller Twins tak záhadně jednala v lese . Překvapivě zábavný příběh, zkontroloval přesně, jak děti Boxcar neúmyslně objevily geocache a nakonec zachránily klub Geocachers Greenfield Geocachers Club. Postavte to ve své regionální knihovně a také z něj udělejte před spaním, abyste se zkontrolovali s dětmi ze základního věku.

Příručka Geocaching
Layne Cameron, Falcon Guide

Jeden z mých nových oblíbených, je tu něco o příručce Geocaching, která oslovuje mého innertního autora cestování. Příručka přesahuje základy i do geo-her, událostí, klubů, webových stránek a dalších událostí, a popisuje příklady v reálném životě a popisuje rozvoj sportu způsobem, který je typem zájmu o lidskou rychlost způsobu . Kapitola 9, Cachiory 1.0, stojí za odbavení (Cachuration, Doghouse a Wayfarer jsou nyní v mém gEocaching slovní zásoba). Zveřejněno v roce 2004, několik odkazů je zastaralé. Metoda, kterou Cameron zorganizoval informace, si však můžete vybrat a vybrat, která sekce je pro vás hodně atraktivní (a stále objevovat něco nového).

Nezbytný průvodce geocachingem, sledování pokladu s GPS
Mike Dyer, Fulcrum Publishing

Tato příručka je těžká na mapách, kartografii i orientaci a zaměřuje základy geocachingu s nástroji obchodu. Na konci knihy se podíval na autorovou bio (Dyer zpracovává MapMachine v National Geographic i je členem Worldwide Map Trade Association). Publikováno v roce 2004 bylo nahrazeno několik návrhů GPS. V zásadě je materiál 101 věrný sportu. Podívejte se na třetí kapitolu pro vnější principy a bezpečnost divočiny.

Otevřete své srdce geocachingem a zvládněte život s podobným průzkumem
Jéannette Cezanne, Dream Time Publishing

Název této knihy nyní musí být váš první náznak, který neobjevíte hodnocení GPS nebo nejlepší techniku, kterou můžete zkontrolovat topografickou mapu. Cezanne nás vezme na klikaté geocachingové cesty ve své knize, zvěřinec citací, antidot, analogie, příběhy a funkční informace. Každý člověk má důvod pro geocaching a jiný příběh, který se má sdílet, stejně jako často je skvělé ustoupit od inovací i do našich srdcí. Nabízeno v naší veřejné knihovně, jsem rád, že naše sousedství má tento zdroj.

Geocaching: Túra a také hledat s GPS
Erik Sherman, Action Press

Dejte si dlouho, abyste si to prohlédli. Tato téměř 200 stránka kniha o geocachingu zahrnuje osm kapitol, dva dodatky a také vynikající (a důkladný) index. Napsáno konverzačním tónem se záchvaty humoru. Například na stránce 80 se dozvíme: „Ztratíte s hlavou zaznamenávajícím významnému teplému: 40 procent nebo více.“ Sherman splňuje několik tipů, jak si udržet teplé v zimních měsících, a také se vyhýbat slunce v létě. Ve formátu problému/řešení je Geocaching: Skrýt a hledat pomocí GPS metoda mnohem více než příručka. Poté, co napsal pro Newsweek, US News & World Report, stejně jako pro Red Herring (mimo jiné), Sherman pokračoval v zvyku jeho vyšetřovací výzkumné studie s touto studií.

Příbuzný

Geocaching na dovolené Nejvýznamnějším vzorem v domácnostech je geocaching na silnici. Cesta pro domácnosti je stále na očkování a hraje také v největším nejmodernějším honbě pokladů v zemi.
18. srpna 2010 v „Geocaching“

Geocaching Mega Event, West Bend Cache Ba $ hliving těsně přes hodinu od West Bend, Wisconsin, Geocaching Capitol z Midwest ™, geocaching ráj je ve skutečnosti na našem dvoře. S více než 800 registrovanými kontejnery geocache skrytých v okruhu 15 mil od centra města je West Bend úžasnou oblastí pro vyzkoušení sportu nebo…
28. srpna 2011 v „Geocaching“

Geocaching na dovolené Nejvýznamnějším vzorem v domácnostech je geocaching na silnici. Cesta pro domácnosti je stále na očkování a hraje také v největším nejmodernějším honbě pokladů v zemi.
12. září 2010 v „Geocaching“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *