Zeptejte se Kate: Jak přesně uspokojím lidi při cestování sám?


Adventurous Kate obsahuje přidružené odkazy. Pokud provedete nákup s těmito odkazy, získávám provizi bez dalších nákladů. Dík!

Sdílejte na Twitteru
Sdílet na Facebooku
Sdílejte na e -mail

Vítejte v naší nové pravidelné sekci – zeptejte se Kate! Pošlete e -mailem své cestovní obavy Kate [At] AdventuruSkate [dot com] s předmětem „Zeptejte se Kate“.

Ahoj Kate,

Na jaře se chystám jít do Evropy a nemám nikoho, kdo by se mnou šel, a tak jsem se rozhodl, že bych měl jít sám. Jsem trochu nervózní, ale už jsem byl v Evropě. Chtěl bych se vrátit do Londýna, byl jsem tam před 10 lety a chtěl bych se vrátit. Požaduji nějaké rady.

Navrhovali byste, abych zůstal v hostelu? Díval jsem se na airbnb.com a objevil jsem tento druh zajímavého. Věřím, že mým největším znepokojením je, že budu osamělý a vše, čemu mohu věřit, jsou hospody. Máte nějaké další návrhy?

Nejprve bych nenavrhoval jít do hospod, aby uspokojil lidi – je to skvělé teoreticky, ale ne ve skutečnosti v praxi a může být ve velkém městě jako Londýn obtížné a nepříjemné.

Pobyt v hostelu určitě pomáhá vám uspokojit kolegy batůžkáře, ale není to jediná metoda, která uspokojí lidi při cestování. Zde je několik mých návrhů:

Připojte se k Couchsurfingu a hledejte regionální akce. To je, jak jsem zjistil, absolutní nejlepší metoda, jak uspokojit lidi v novém městě. Každé hlavní město má svou vlastní skupinu na Couchsurfingu, stejně jako Londýn, a každá skupina má nástěnku plnou událostí a činností, které Couchsurfeers chystají.

Pokud ne, vydejte žádost na nástěnku CouchSurfing. Jen řekni: „Ahoj, jsem ve městě od středy do soboty a rád bych uspokojil lidi. Chce někdo pověsit? “ Udělal jsem to v Buenos Aires a dostal jsem více pozvánek, než jsem pochopil, co dělat! Couchsurfers rádi představí nováčky do svého města. Pravděpodobně dostanete několik pozvánek na cokoli od pořadů po oslavy po večeře!

Připojte se k prohlídkám a aktivitám. Většina měst provádí turistické zájezdy zdarma – zde je jeden pro Londýn – a připojení k prohlídce, aktivitě nebo třídě vám umožňuje spojit se s lidmi, kteří sdílejí vaše zájmy. Londýn má cokoli od cyklistických zájezdů až po procházky do uměleckých kurzů. Indikace pro Groupon London také několik měsíců, než dorazíte na diskontní sazby na skvělé aktivity.

Hledejte připojení přátel ve vašem cíli. Londýn je velké město, které teď s největší pravděpodobností žije několik kamarádů. Umístěte podmínku na Facebooku a zjistěte, zda někdo z vašich kamarádů rozumí někomu, kdo je v současné době v Londýně.

Pokud někdo zmiňuje svého kamaráda nebo bratrance, vyložte zprávu na Facebooku a zeptejte se, zda má jednu nebo dvě konkrétní činnosti, které by navrhovaly návštěvníkům (něco konkrétnějšího než obávaný „Máte pro mě nějakou radu?“). Vyměňte si několik e -mailů a pokud se zdá, že existuje trochu chemie přátelství, nabídněte ho, aby ho vytáhl na kávu.

Najděte oslavu hostelu a pověste se v baru nebo salonku. Pokud chcete uspokojit mladé batůžkáře, jde o to, kam jdete! Hostely jsou také plné registrací aktivit, jako jsou procházení hospody. Mějte na paměti, že ubytovny ve městech mají často zabezpečení klíčových kart, ale většinu času je lišta k dispozici všem.

Jen být otevřený. Buď přátelský. Mluvte s lidmi, se kterými byste obvykle nemluvili doma. Vyzkoušejte věci, které byste obvykle nezkoušeli doma. Zeptejte se lidí na sebe. Když jste otevřeni, nikdy nepochopíte, kde můžete objevit přátelství. Nikdy si nebudu pamatovat na noc, kterou jsem narazil do umělecké galerie v Ubudu na Bali, abych se vyhnul psům na ulici a nakonec jsem vytvořil tolik nových indonéských přátel!

A mějte na paměti, že většina lidí v Londýně je trochu rezervovaná – to však neznamená, že jsou nepřátelští.

PS – Nyní jsem online v Londýně. A rád uspokojím své čtenáře. Doufejme, že budu kolem, až navštívíte.

Jak uspokojíte lidi, když cestujete sami?

Získejte e -mailové aktualizace od KateNever Miss a příspěvek. Odhlásit se kdykoli!

křestní jméno
Poslední jméno namelast
Váš e -mail s e -mailem
Předložit

Sdílejte na Twitteru
Sdílet na Facebooku
Sdílejte na e -mail

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *