Lepek zcela volný vysoký čaj v parku Hyatt Sydney


Kdo vytvořil vysoký čaj, byl génius. Rád jíst velké nabídky malého jídla.

Být schopen ochutnat skvělé nabídky malých koláčů i kousnutí, mě dělá šťastným. Často získávám závist jídla, když musím vybrat pouze jednu položku. Ráda se potkávám s přítelkyněmi nebo s maminkou a sourozencem, když si povídáme a také propracováváme svou metodu po úroveň koláčů a lahodných sendvičů. Vyzkoušet různé nabízené čaje je také fantastické, a také celý zážitek je prostě krásný. extrémně civilizovaný.

Od té doby, co jsem zjistil, že jsem nesnášenlivý lepek, vysoký čaj skončil jednou z těch věcí, které jsem se musel vzdát. Koláče, sendviče, koláče a koláčky, které používaly k tomu, aby moje ústní voda nyní naplňovala můj mozek hrůzou. Jsem na to všechno nesmírně nešťastný.

Pan Romance pro mě vždy hledá bezlepkové možnosti, žehnej mu, ale často chutnají nejlépe nebo mají podivnou texturu. Obvykle je pro mě jednodušší odstranit tento aspekt z mého jídla.

Nedávno mě však zlatíčko pozvalo na vysokou čaj pro její kojeneckou sprchu v parku Hyatt Sydney. Nejprve jsem velmi váhavě věřil veškerému chutnému lepku, který bych nemohl jíst … to bylo, dokud jsem zjistil, že se starají o všechny typy dietních požadavků.

Park Hyatt, který se nachází nejlépe pod přístavním mostem, je jedním z – pokud ne – mnoho nákladných speciálních hotelů v Sydney. Jeho moderní interiér je snadný, ale elegantní. S okny od podlahy ke stropu, úžasný výhled na kruhový nábřeží do operního domu a městského nahlédnutí.

V obývacím pokoji se podává odpolední čaj. Je to jen mimo vchod do primárního hotelového lobby, je však velmi klidný a pohodlný. Můžete si odpočinout v pohodlných křeslech a naše skupina seděla v tomto centrálním banketovém sezení.

Pro větší skupiny můžete zorganizovat vlastní osobní pokoj.

Přátelský čekající personál se tak přizpůsobil mé žádosti bez lepku, a také to nevydalo žádný typ navíc, což jsem věřil, že je dobrý dotek. Protože to byla kojenecká sprcha, v naší skupině byla alespoň jedna dáma s dítětem. Když opět hotelové stravování vykazovalo vynikající všestrannost a moji kamarádi byly podávány jídlo přátelské k těhotenství bez velkého dramatu.

Samotné jídlo přichází na nádherných věžích s vysokým čajem s různými delikáty na všech úrovních, oddělených – jak by měly být – do pikantních i úžasných výběrů.

Podnosy byly naloženy lahodným sýrem Comte a také lanýžové sendviče, parma šunka, raketová i hořčičná torta rohlíky, uzený losos a smetanový sýr a vynikající sendviče okurky, které by neměly být nikdy podceňovány.

Všechny moje sendviče přicházely do bezlepkového chleba. Měl jsem nějaké hrozné zážitky s GF chlebem, ale tato věc byla překvapivě dobrá.

Na nádherném podnosu bylo téměř všechno kromě dortu Macadamia již bez lepku. Vyměnili můj dort za čokoládovou skořápku, která mohla mezi mými přáteli spustit trochu závisti jídla.

Také na nádherné volbě byla také čokoládová delika Valrhona, malina, vanilka a pistáciová koláč a macarony „a la folie“. Rovněž jsem na koláči získal další rasberry … i když to není hluk spíše v pořádku, že?

Abychom nás vynořili, byly čerstvě pečené vanilkové koláčky (moje bez lepku) s lepivým jahodovým džemem a tlustým sraženým krémem.

Pro nápoje bychom mohli koupit kávu nebo vybrat z výběru čaje. Už moc nepiju kávu, stejně jako jsem věřil, že možnosti čaje byly trochu ohromující … místo toho jsem však měl šampaňské, takže jsem byl nesmírně šťastný!

Celkově vzato to byl krásný zážitek z vysokého čaje. V neposlední řadě od přátelské ubytování personálu a přesně toho, jak přesně uspokojili tak četné stravovací potřeby s takovou obratností.

Když jsem o tomhle řekl panu Romance, vypadal trochu smutně. Pořád jsem ho nevzal na vysokou kávu, do které jsem loni šel v hotelu InterContinental. Možná, že pokud je dobrý …

Vysoký čaj v parku Hyatt Sydney – podávaný mezi 14:30 – 17:00.

49 $ – podávané s čajem i kávou

65 $ – podávané s Moët & Chandon Rosé

Park Hyatt Sydney
7 Hickson Road
Kameny
Sydney
2000
sydney.park.hyatt.com
02 9256 1234

Kde je vaše preferovaná poloha pro vysoký čaj? Máte nějaký typ horkých návrhů na fantastické bezlepkové jídlo?

Obrázky paní Romance.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *