15 věcí, které můžete dělat v Mystic, Connecticut [s navrhovanými zájezdy]


Mystic je vesnice v Connecticutu. Byl založen v roce 1654 a protože se Mystic stal populárním pro své běžné kouzla v Nové Anglii. Navíc, tato vesnice má dva mnoho z atrakcí v Connecticutu; Mystický přístav a mystické akvárium. Pokud vás zajímá, proč jsou nejnavštěvovanější, měli byste sem jít a vidět sami, co mají tato místa pro turisty.

Foto od R Boed CC od 2.0
V tomto článku jsme si všimli 15 věcí, které můžete udělat, a podívejte se, kdy jste v Mystic v Connecticutu. Při pohledu na tento seznam byste si uvědomili, že jít do této fantastické vesnice stojí za to vyzkoušet.

Další články, které si můžete přečíst:

Kompletní seznam doporučených nízkonákladových hotelů v Connecticutu, USA

Seznam nejlepších hotelů v Connecticutu v USA-od levných pobytu po luxusní hotely

Série plánu DIY: 24 hodin zkoumání Washingtonu, DC

10 nejlepších věcí v Severní Karolíně v USA – návrhy, kde se najíst a kde zůstat

Seznam nejlepších věcí v Alabamě v USA – některé návrhy, kde se najíst a kde zůstat

Obsah

Nejlepší věci dělat v Mystic, Connecticut

1. Muzeum mořských přístavů Mystic
2. Mystické akvárium
3. Historické centrum mystic
4. Mystic Dark Room
5. Charles W. Morgan
6. Mystic River Bascule Bridge
7. Olde Missick Village
8. Mystic Museum of Art
9. hřbitov Elm Grove
10. Pivovar hlavy ječmene
11. Informační centrum pro návštěvníky Mystic & Shoreline
12. Whittles Willow Spring Farm
13. Denison Pequotsepos Nature Center
14. Muzeum Homestead Denison
15. Liberty Pole Square
Věci, které musí skončit 3 dny v Mystic, Connecticutday 1 v Mystic, Connecticut
Den 2 v Mystic, Connecticut
Den 3 v Mystic, Connecticut

Často kladené otázky týkající se Mystic, Connecticut

Nejlepší věci dělat v Mystic, Connecticut

1. Muzeum mořských přístavů Mystic

Mystické muzeum námořního přístavu je největším námořním muzeem ve státech. Byl založen v roce 1929 a má sbírku plachetnic a lodí. Pokud sem půjdete, můžete vidět čtyři národní historická památka a poslední dřevěnou velrybí na světě. Vraťte se zpět v čase tím, že půjdete sem v Mystic Seaport Museum.

Navrhované turné: Najděte své dobrodružství v Mystic Seaport Museum

2. Mystické akvárium

Foto: Lisa Jacobs CC By-Nd 2.0
Mějte krásný výlet z mystického akvária. Podívejte se na různá mořská zvířata, jako jsou velryby, tučňáci, lachtan a 30 000 galon, kde jsou exotické ryby z celého světa. Také toto mořské akvárium je také jedním ze dvou amerických zařízení, která mají Steller Sea lachtana. Takže pokud jste na mořských zvířatech, měli byste jistě jít sem.

3. Historické centrum mystic

Foto od R Boed CC od 2.0
Toto centrum poskytuje obchody s šperky, zmrzlinové obchody, pekárny, čajové obchody, obchody s oblečením a restaurace v okolí. Zde můžete udělat a zakoupit spoustu věcí. Místo je také malebné, že byste se potěšili chůzí sem.

Navrhovaná prohlídka: Taste of Mystic: Jídlo a místní kultura

4. Mystic Dark Room

Chcete zřetelný zážitek? Vydejte se na mystickou temnou místnost. Potěšení z neuvěřitelného a zřetelného zážitku z domácí zábavy, který by vás přiměl znovu a znovu, když se podíváte na Mystic! Ať už se tam podíváte se svými přáteli, rodinou nebo partnerem, jejich show je nutností!

Navrhované turné: Flash! v mystické temné místnosti

5. Charles W. Morgan

Foto od úsvitu CC By-ND 2.0
Charles W. Morgan se nachází v mystickém přístavu. Toto je jediná existující dřevěná velryba na světě. Pokud potěšíte vidět a obdivovat dřevěné lodě, neměli byste si nechat ujít šanci to vidět!

6. Mystic River Bascule Bridge

Foto od Pedrik CC od 2.0
Chůze po mystickém mostě je opravdu zábavná. V okolí jsou restaurace a obchody. Udělejte si krásnou procházku na tomto starém mostě, zejména během dobrého a klidného počasí. Každý by se tu určitě potěšil.

7. Olde Missick Village

Udělejte si krásnou procházku v této staré vesnici. Olde Missick Village je znovu vytvořená vesnice New England z 18. století a poskytuje nákupní centra. Projděte se po okolí a uvidíte mnohem více než 60 malých obchodů, nebo si můžete vybrat jíst v jednom z jeho restaurací.

8. Mystic Museum of Art

Tato umělecká galerie se nachází na břehu řeky Mystic. Je to malé, ale má toho co nabídnout. Je vybaven měnícími se uměleckými výstavami každých pár měsíců, speciálních akcí a tříd. Co je na tom mnohem zajímavější, je to zdarma! Takže ano, můžete v této galerii potěšit i bez utracení penny.

9. hřbitov Elm Grove

Foto od Rusty Clark ~ 100k fotografie CC od 2.0
Buďte ohromeni hřbitovem Elm Grove. Toto místo je krásné a klidné. Poskytuje nejhezčí výhledy ve všech Mystic. Když jdete sem, můžete vidět neuvěřitelné náhrobky a dozvědět se o zajímavých příbězích mezi těmito kameny.

10. Pivovar hlavy ječmene

Pivovar Barley Head se nachází v historickém centru Mystic. Prostor uvnitř pivovaru je velmi malý, ale poskytuje úžasná piva během degustační prohlídky. Pokud joJste velkým fanouškem řemeslných piv, možná budete chtít jít sem a prozkoumat pivovar.

11. Informační centrum pro návštěvníky Mystic & Shoreline

Chcete -li mít mnohem více informací a znalostí o Mystiku, je to místo, kde být! Toto informační centrum může odpovědět na všechny vaše otázky týkající se vaší cesty, abyste mohli místo pohodlně cestovat. Jít sem je podstatná pomoc, takže si nenechte ujít tento.

12. Whittles Willow Spring Farm

Tato farma má hodně čerstvého ovoce! Nejlepší čas jít sem je během léta a podzimní sezóny. V létě si můžete během podzimní sezóny vybrat Silver Queen Corn a Apples! To je zábavné místo, které by si každý užil. Dokonce i děti by tuto farmu milovaly.

13. Denison Pequotsepos Nature Center

Foto: Lisa Jacobs CC By-Nd 2.0
Nature Center Denison Pequotsepos má spoustu pěších stezek. Byli byste blíže k přírodě tím, že byste šli sem. Při chůzi po stezkách můžete vidět některá zvířata, jako jsou kořist ptáků. Zažijte přírodu a máte nezapomenutelný výlet zde!

14. Muzeum Homestead Denison

Tento 300letý domov je velmi bohatý na historii, kterou byste se během turné naučili. Uvnitř můžete vidět spoustu artefaktů. Okolí je také velmi krásné. Nebudete litovat, že se zastavíte.

15. Liberty Pole Square

Buffy historie by se rádi zastavili. Existují úžasné zobrazení informací nabízených na kamenech a plaketách. Pokud se podíváte zde, můžete jen sedět a relaxovat nebo fotografovat okolí. Stačí několik minut nebo hodin strávených zde.

Věci, které je třeba dokončit 3 dny v mystiku, Connecticut

Foto od R Boed CC od 2.0

1. den v Mystic, Connecticut

Informační centrum pro návštěvníky Mystic & Shoreline – Než začnete svůj výlet, měli byste nejprve vyzkoušet informační centrum pro návštěvníky Mystic a Shoreline. Byli byste schopni získat informace o místech, na která plánujete jít. Jít sem první je podstatná pomoc.

Mystic Aquarium – Dozvíte se mnohem více o mořské divočině v mystickém akváriu. Podívejte se na různá mořská zvířata a dozvíte se o nich mnohem více zde. To je ideální pro lidi všech věkových skupin.

Den 2 v Mystic, Connecticut

Mystické muzeum námořního přístavu – Vaše mystické dobrodružství nebude úplné, pokud půjdete do mystického mořského přístavního muzea. Zde můžete vidět spoustu plachetnic a lodí. Nejen to, ale také si můžete prohlédnout jedinou existující dřevěnou velrybí na světě, Charles W. Morgan, který najdete zde.

Mystic River Bascule Bridge – Ukončete svůj druhý den chůzí po mostě Mystic River Bascule Bridge. Kolem místa jsou restaurace a obchody, takže se nebudete nudit.

Den 3 v Mystic, Connecticut

Historická centra Mystic – Chůze v tomto centru by vám pomohla najít dobrý obchod k nákupu některých suvenýrů. Může se chlubit obchody s šperky, zmrzlinovými obchody, pekárny, čajovými obchody, obchody s oblečením a restauracemi, zde nebude promarněn čas. Toto je optimální místo, kde se můžete podívat na poslední den v Mystic, Connecticut.

Často kladené otázky týkající se Mystic, Connecticut

Foto od R Boed CC od 2.0
1. Je bezpečné cestovat do Mystic, Connecticut?

Mystic je naprosto bezpečné místo k návštěvě. Míra kriminality ve městě je o 75% nižší než v jiných městech. Není běžné, že návštěvníci zažívají zločin při cestování po místě. Takže se nemusíte bát, pokud plánujete jít sem.

2. Kdy je nejlepší čas na vyzkoušení Mystic, Connecticut?

Pro nejlepší zážitek se doporučuje vyzkoušet Mystic mezi koncem jara a brzy na podzim. Počasí je dobré a mnoho atrakcí je v těchto ročních obdobích v plném proudu.

3. Jak se dostat k mystiku, Connecticut?

Chcete -li jít na Mystic, Connecticut, můžete cestovat z vašeho města, kteří jde na nejbližší letiště v Mystic. Mezi nejbližší letiště poblíž IT jsou mezinárodní letiště Bradley, Groton-New London Airport a T.F. Green International Airport. Někteří tam mají přímý let, který tam chodí, pro některá města potřebujete spojovací let. Můžete se podívat na Skyscanner a podívat se na mnohem dostupnější lety.

Jste na Pinterestu? Připněte je!

O spisovateli

Ahoj! Jsem Fatima. Moje první hlavní cestování bylo v roce 2016 v ohromujícím městě Cebu. Poté jsem měl zájem o cestování. Nyní se těším v učení jazyků a kultur jiných zemí. Mým cílem je každý rok vyzkoušet alespoň jednu zemi a sdílet své zkušenosti s ostatními lidmi prostřednictvím psaní nebo blogování. Podívejte se na mou cestu sledováním mě na Instagramu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *