Royal Soirée v San Francisco


Adventurous Kate obsahuje přidružené odkazy. Pokud provedete nákup s těmito odkazy, udělám vám kompenzaci bez dalších výdajů. Dík!

Sdílejte na Twitteru
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Pinterestu
Sdílejte na e -mail

Toto je sponzorovaný marketingový materiál od Chase. Všechny názory, jako vždy, jsou moje vlastní.

Existují velké množství důvodů, proč jít do San Francisca: přání zakopnout lanovku. Touha po Cioppino i napa Reds. Intenzivní touha chodit nahoru a dolů kopce.

Ale nikdy jsem nešel do San Francisca za funkci dopřát si fascinaci britské královské domácnosti – až dosud.

Šel jsem na jednu z Chase i na akce British Airways CardMember: Royal Soirée na Fairmont San Francisco. Na této zvláštní akci jsme sdíleli čtyřchodové jídlo s šéfkuchařem Darrenem McGradym, bývalým osobním šéfkuchařem královny Elizabeth II, stejně jako později princem Charlesovi, Dianě, princezně z Walesu, princem Harrym a princem Williamem.

Tato britská událost je vhodně poskytována kartou British Airways Visa Signature od Chase. Toto byla moje vůbec první karta Miles! Před lety jsem vydělal 100 000 Avios a také jsem je využil k financování mých letů po celé Evropě po několik let. (Lety kolem Evropy jsou jednou z nejlepších hodnot využívajících Avios, stejně jako bych mohl létat odkudkoli ve Velké Británii až do Portugalska nebo Španělska za pouhých 4 500 Avios!)

A zatímco samotní Avios jsou pěknou odměnou, protože je to karta pro podpisovou kartu British Airways Visa Signature Card, které vám umožní chodit na události po celý rok, jako je tento. Dodržujte odkaz přímo zde a podívejte se na galerii pozoruhodných zážitků, které mají dostupné karty.

Primární událost

Fairmont San Francisco je pravděpodobně nejznámějším špičkovým rezidenčním nebo komerčním nemovitostí ve městě. Když vstoupíte dovnitř, zlaté i mramorové sloupy vyplňují halu s vysokým stropem. Je to perfektní místo pro šaty, stejně jako událost je černá kravata volitelná, ignoruji „volitelné“ a také elegantní kobaltové šaty s asymetrickým lemem a třpytícími se lustrové náušnice.

Vstoupím do vesmíru a také přijímám nabídku sklenice šampaňského. Stejně jako tam je – šéfkuchař Darren McGrady. Šéfkuchař McGrady byl po mnoho let osobním šéfkuchařem královny Elizabeth II; Poté byl osobním šéfkuchařem prince Charlese, Diany, princezny z Walesu, stejně jako prince Williama a prince Harryho. Začínáme večer, když mluvíme o jeho preferovaných vzpomínkách, zatímco pracujeme pro královskou rodinu.

Čím starší jsem, tím více oceňuji lidi, kteří jsou schopni vyprávět přesně stejné příběhy, stejně jako znovu, jako by jim říkali poprvé, s potěšením a nadšením. Šéfkuchař McGrady rozhodně řekl tyto přesně stejné příběhy mnohokrát. Avšak z otázky v jeho hlase i z obrovského úsměvu na jeho tváři mohu přesně říct, jak moc pro něj tyto vzpomínky znamenají.

Královna má rád cokoli čokolády, sdílí. Čokoládový dort je její oblíbený. Není však fanouškem koláčků – rozpadne je na zem, aby Corgis naklonil!

William možná zdědil nádherný zub své babičky. Vyrůstal a jedl čokoládový čip Haagen-Dazs přímo z nádoby a mluvil o svém životě i o snech. Řekl, že si přál být motocyklistou úřadů, když vyrostl.

Williamovým preferovaným jídlem byl čokoládový sušenka, křupavé jídlo z vrstvení sušenek s čokoládou. “Bylo to tak zábavné, když jsem slyšel, že princ William vybral čokoládový sušenkový dort jako dort jeho ženicha.” Byl to jeho nejoblíbenější. “

A pak tu byl Harry. “Harry byl vždy mým preferovaným a stejně jako princezna,” říká nám šéfkuchař. Poznamenává, že vždy objevil ironické, že Harryho manžel Meghan, vévodkyně Sussexu, se připojil k královské domácnosti ve věku 36 let – přesně stejný věk, jaký ji Diana opustila.

Princezna Diana zemřela, když mi bylo třináct let. Příběhy, které lidé vyprávějí o ní, ukazují její důstojnost i soucit. Je snadné si nepamatovat, že Diana se starala o lidi žijící s AIDS, často drží děti umírající na AIDS, pokaždé, když tito lidé byli světem znechuceni.

Šéfkuchař McGrady nám řekl, že Diana, když ho požádala, aby tančil na tradičním skotském Ceilidhu. Nerozuměl tomu, jak! Stejně s ní tančil (jak by mohl uvést ne?!) – věřil však, že je tam nejhorší člověk a byl v rozpacích a přemýšlel, co však královna i princ Charles.

Okamžitě se zaregistroval na skotské lekce tance – a jeho krok se vyplatil. Stejně jako princezna pokračoval v tanci společně dalších 11 let.

Diana měla spíše kruh přátel, stejně jako když se vrátila do Kensingtonského paláce s Gianni Versace, Eltonem Johnem a Georgem Michaelem. “A stál jsem tam a přemýšlel:” To je v pohodě, “říká šéfkuchař McGradynull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *